slider

Opatství Venio, 
klášter benediktinek

Karlovarská 3/6
163 00 Praha 17

tel: 235 010 261
fax: 235 010 262

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapa

klaster venio

Kde...

Sídlíme v areálu poutního místa Panny Marie Vítězné v Praze na Bílé Hoře. Vstupní bránu poznáte podle soch sv. Rocha a Šebestiána (směrem k hlavní ulici Karlovarské). Vstup a vjezd do domu pro hosty jsou dvě následující vrata ve směru od tramvaje.

Spojení...

Poutní areál leží pár kroků od točny tramvaje č. 22 a 25 - konečná stanice Bílá Hora (z metra A-Malostranská č. 22 nebo A-Hradčanská č. 25 je to 20 min., B-Národní třída 30 min., C-I. P. Pavlova 40 min.). Parkování autem je možné na příjezdové cestě před vstupní branou, sjezd na první odbočce doprava za točnou tramvaje směrem z centra. Hosté domu pro hosty mohou parkovat přímo ve dvoře (kapacita max. 5 míst).

Kdy...

Pravidelně otvíráme přede mší svatou a nešporami, v jinou dobu je třeba se na návštěvě domluvit předem. 

 

 

Abtei Venio

Döllingerstr. 32
80639 München
Německo

tel: 0049-89-1795986

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.venio-osb.org

mapa

Kde...

Klášter se nachází v klidné mnichovské čtvrti na dohled od zámku Nymphenburg - je to dobrý orientační bod při příjezdu autem.

Jak...

Z hlavního vlakového (Hauptbahnhof) a autobusového nádraží (ZOB Hackerbrücke)  - 15 min. tramvají č. 16 směr Romanplatz nebo č. 17 směr Amalienburg. Ze zastávky Schloss Nymhenburg je třeba se kousek vrátit přes most, zatočit doleva podél zámeckého kanálu, první ulice kolmá na kanál odbočující doprava je Döllingerstraße. Ze zastávky Romanplatz jít první ulicí doprava a pak druhou doleva.